Roborock Q7 Max Black
| Type stofzuiger | Robotic |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 0 l |
| Type stofzuiger | Robotic |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 0 l |
| Kleur | Zwart |
| Gebruikstijd | 180 min. |
| Geluidsniveau | 67 dB |
| (H)EPA Filter |
| Breedte | 35,3 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Hoogte | 9,65 cm |
| Gewicht | 3,7 kg |
| SKU | Q7M002, 6970995784862, R100018 | |
| EAN | 6970995784862 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 28 april 2022 |