Samsung Jet 65 Pet
| Type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Zakloze stofzuiger | |
| Vermogen | 150 W |
| Type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Ingebouwd display | |
| Zakloze stofzuiger | |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Vermogen | 150 W |
| Soort reiniging | Droog |
| Reinigt zachte vloeren | |
| Reinigt harde vloeren | |
| Dweilfunctie | |
| Gebruikstijd | 40 min. |
| Geluidsniveau | 86 dB |
| Meubelzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Parketborstel | |
| Turboborstel |
| (H)EPA Filter | |
| Wasbaar filter |
| Breedte | 25 cm |
| Diepte | 20,3 cm |
| Hoogte | 112 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | VS15A60AGR5/WA | |
| EAN | 8806095112220 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 september 2023 |