Samsung Jet 95 Complete Extra Black
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 1 l |
| Vermogen | 580 W |
| Oplaadstation | |
| Zakloze stofzuiger | |
| Inhoud reservoir/stofzuigerzak | 1 l |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 580 W |
| Oplaadbaar | |
| Soort reiniging | Droog |
| Gebruikstijd | 120 min. |
| Geluidsniveau | 86 dB |
| Spleetzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Turboborstel |
| Wasbaar filter | |
| Verwijderbare filter |
| Breedte | 25 cm |
| Diepte | 20,2 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Gewicht | 2,51 kg |
| SKU | VS20C9554TK/WA | |
| EAN | 8806095053080 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 3 oktober 2023 |