Veripart VPSS103
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Type stofzuiger | Steelstofzuiger |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Dweilfunctie |
| Meubelzuigmond | |
| Kierenzuigmond | |
| Parketborstel | |
| Turboborstel |
| Breedte | 25,5 cm |
| Diepte | 24 cm |
| Hoogte | 121 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Garantie | 2 |
| SKU | VPSS103 | |
| EAN | 8719274105442 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 januari 2022 |