Philips Azur GC4909
| Type apparaat | Stoomstrijkijzer |
| Vermogen strijkijzer | 3.000 W |
| Type apparaat | Stoomstrijkijzer |
| Vermogen strijkijzer | 3.000 W |
| Continu stoom | 55 g/min |
| Stoomstoot | 250 g/min |
| Verticale stoomfunctie | |
| Opwarmtijd | 2 min. |
| Automatisch uitschakelen | |
| Antidruppel | |
| Sproeifunctie | |
| Ontkalkt automatisch | |
| Zelfreinigend |
| Capaciteit watertank | 0,3 l |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 12,88 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Hoogte | 15,33 cm |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GC4909/60 | |
| EAN | 8710103886372 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 23 oktober 2018 |