Siemens TS22XTRM
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type apparaat | Stoomgenerator |
| Vermogen strijkijzer | 1.300 W |
| Stoomdruk | 5,5 bar |
| Type apparaat | Stoomgenerator |
| Vermogen strijkijzer | 1.300 W |
| Vermogen boiler | 1.500 W |
| Stoomdruk | 5,5 bar |
| Regelbare stoom | |
| Continu stoom | 120 g/min |
| Verticale stoomfunctie | |
| Opwarmtijd | 2 min. |
| Capaciteit watertank | 1,3 l |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 25 cm |
| Diepte | 37,5 cm |
| Hoogte | 22,5 cm |
| Gewicht | 4,37 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | TS22XTRM, TS22EXTREM | |
| EAN | 4242003642023, 4242003589533 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 5 juni 2015 |