Netgear 52PT M4350-44M4X4V
| Power over Ethernet ondersteuning |
| Aantal RJ45 10Gb poorten | 4 |
| Power over Ethernet ondersteuning | |
| Power over Ethernet++ ondersteuning | |
| PoE++ support - Aantal poorten | 48 |
| Maximaal vermogen per poort | 90,0 W |
| Maximaal vermogen totaal (PoE) | 3.314 W |
| Webinterface | |
| Managed | |
| QoS | |
| MAC adres filtering | |
| Access Control List (ACL) | |
| Broadcast stormbeheer | |
| IGMP snooping | |
| VLAN support | |
| Aantal VLANs | 4.093 |
| Rate limiting | |
| Full duplex |
| Switchingcapaciteit | 500 Gbit/s |
| Throughput | 372 Mpps |
| Frequentie van processor | 1.800 MHz |
| Intern geheugen | 2.048 MB |
| Flash memory | 512 MB |
| Rackmountable | |
| Jumbo frames support |
| SKU | MSM4352-100NES | |
| EAN | 0606449161502 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 juli 2023 |