Acer Aspire 5600U
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 3210M |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.020 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 3210M |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,1 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Kingston ACR256X64D3S16C11G |
| Processor socket | Socket 988B rPGA |
| Chipset | Intel HM77 |
| PCI-Express x16 totaal | 0 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| SATA 300 totaal | 0 |
| SATA 300 vrij | 0 |
| SATA 600 totaal | 0 |
| SATA 600 vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 3 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Artheros AR5BWB222 |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd en Los |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4000 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Nvidia GeForce GT630M |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| GPU kloksnelheid | 660 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 900 MHz |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.020 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | ST1000LM024 HN-M101MBB |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 2 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 2 - Capaciteit | 20 GB |
| Harddisk / SSD 2 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 2 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | Losse disks |
| Data disk(s) configuratie | Geen aparte datadisk |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | Lite-On PA-1131-07 |
| Continu vermogen | 135 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | all-in-one |
| Afmetingen - Breedte | 57,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 20,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 42,2 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 1 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Acer KBRF65211 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | Acer MORFG3UL |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DQ.SMKEH.001 | |
| EAN | 4712196313623 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 4 december 2012 |
Een Windows 8 all-in-one met een heel eigen design.
7 april 2013 15:00