Acer Aspire 7600u (DQ.SL6EH.005)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 3230M |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 640M |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 3230M |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,6 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel HM77 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 5 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 1 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 640M |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Blu-ray lezen |
| Afmetingen - Breedte | 66 cm |
| Afmetingen - Diepte | 3,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 47,2 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 27 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DQ.SL6EH.005 | |
| EAN | 4712196585648 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 juli 2013 |