Acer Aspire M1930 (DT.SHCEH.010)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium G630 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7350 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium G630 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7350 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 250 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 41,6 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,1 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | DT.SHCEH.010 | |
| EAN | 4712196094966 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 april 2012 |