Acer Aspire M3641
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Quad Q9300 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 120 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Quad Q9300 |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 8 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 120 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 44,15 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,7 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | 91.D3F71.TPP | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 18 juli 2009 |