Acer Aspire M3800-X223HQ BE
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium E5400 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 320 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 22 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Pentium E5400 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G43 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 8 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 320 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 250 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 41,76 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,55 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 22 inch |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | 9Z.47F7M.H1N | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 mei 2010 |