Acer Aspire M3970-H67
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 2320 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 530 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 2320 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H67 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 530 |
| Losse videokaart - Geheugen | 2.048 MB |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 2.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 40,18 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | DT.SHAEH.002 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 april 2012 |