Acer Aspire M5620- 1E7T
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Quad Q6600 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 2600 Pro |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Quad Q6600 |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR2 |
| Moederbord - Form factor | Micro ATX |
| Processor socket | Socket 775 |
| Chipset | Intel G33 |
| PCI-Express x16 totaal | 1 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 1 |
| PCI-Express x1 vrij | 1 |
| PCI totaal | 2 |
| PCI vrij | 2 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Geheugenslots vrij | 3 |
| SATA 150 totaal | 0 |
| SATA 150 vrij | 0 |
| SATA 300 totaal | 6 |
| SATA 300 vrij | 4 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| PATA totaal | 1 |
| PATA vrij | 1 |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 1 |
| Parallel | 1 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| 6-pin Firewire | 1 |
| 4-pin Firewire | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 8 |
| PS/2 | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| LAN 2 - Snelheid | 0 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| WLAN - Snelheid | 0 Mbit/s |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 2600 Pro |
| Losse videokaart - Geheugen | 256 MB |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 2 |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Western Digital WD5000AAKS |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 2 - Merk / Productnaam | - |
| Harddisk / SSD 2 - Capaciteit | 0 GB |
| Harddisk / SSD 2 - Toerental | 0 rpm |
| Harddisk / SSD 2 - Interface | - |
| Systeemdisk configuratie | - |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | LG GSA-H31N |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| Voeding (Merk / Productnaam) | FSP ATX-250PA |
| Continu vermogen | 250 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 44,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,7 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 2 |
| 5,25 inch vrij | 1 |
| 3,5 inch extern totaal | 2 |
| 3,5 inch extern vrij | 1 |
| 3,5 inch intern totaal | 4 |
| 3,5 inch intern vrij | 3 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| DVD-brandsoftware | - |
| Anti virussoftware | - |
| Overige software | - |
| SKU | 91.N1E7T.TYR | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 december 2007 |