Acer Aspire M5811 (Core i7 870)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 870 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 420 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 870 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 2,93 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H57 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 10 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 420 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 500 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 42,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 37,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PT.SDGE2.233 | |
| EAN | 4717276322052 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 mei 2011 |