Acer Aspire M5910 (PT.SDWE2.103)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 750 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5570 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.600 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 750 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,66 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,46 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H57 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 10 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5570 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.600 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 500 W |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 42,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38,6 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PT.SDWE2.103 | |
| EAN | 4717276206246 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 15 augustus 2010 |