Acer Aspire M7720
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 920 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4650 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i7 920 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 2,66 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 2,93 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 6 |
| Firewire (totaal) | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 10 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4650 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Afmetingen - Breedte | 18 cm |
| Afmetingen - Diepte | 44,15 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 36,7 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | 91.S8W7S.TPP | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 februari 2009 |