Acer Aspire Predator G7700
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 260 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 640 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,33 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Chipset | Nvidia nForce 780i |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 9 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 260 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 7,1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 640 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 750 W |
| Afmetingen - Breedte | 19 cm |
| Afmetingen - Diepte | 49 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | 9W.PER6I.HC6 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 6 mei 2009 |