Acer Aspire Revo R3600-Gam
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 160 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processorkloksnelheid | 1,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Chipset | Nvidia Ion |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| eSATA | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| D-Sub uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 160 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 18 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 18 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | 92.G1EYZ.TFG | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 december 2009 |