Acer Aspire TC-885 (DG.E0XEG.002)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 8400 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 8400 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Chipset | Intel B360 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 3 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 500 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 35 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 34 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| EAN | 4713883777674 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 25 september 2018 |