Acer Aspire TC-885 I5224 NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 8400 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 8400 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Chipset | Intel B360 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 35 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 34 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| SKU | DT.BAPEH.007 | |
| EAN | 4713883751049 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 13 augustus 2018 |