Acer Aspire X1470 (PT.SHFE2.013)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | AMD A4-3400 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6410D |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | AMD A4-3400 |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6410D |
| Continu vermogen | 220 W |
| Cardreader |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PT.SHFE2.013 | |
| EAN | 4717276853129 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 18 januari 2012 |