Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Celeron G460 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
Algemeen
| Type systeem | Mini PC |
Processor
| Type processor | Intel Celeron G460 |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 1 |
| Processorkloksnelheid | 1,8 GHz |
Geheugen
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
Moederbord
| Chipset | Intel B75 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
Externe aansluitingen
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
Netwerk
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
Videokaart
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
Opslag
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
Optische drive(s)
| DVD branden |
Voeding
| Continu vermogen | 220 W |
Behuizing
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 36,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 26,9 cm |
| Cardreader |
Beeldscherm
| Inclusief monitor |
Invoerapparaten
| Inclusief muis en toetsenbord |
Software
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
Productcodes
| SKU | DT.SJMEK.010 | |
| EAN | 4712196222284 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 september 2012 |