Acer Aspire X3400 (PV.SE2E2.108)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9200 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | AMD Athlon II |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 9 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9200 |
| Losse videokaart - Geheugen | 512 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 37,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 26,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Scherm - Resolutie | 1600x900 |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PV.SE2E2.108 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 21 juni 2011 |