Acer Aspire X3470 (DT.SLHEH.004)
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A6-3620 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7470 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A6-3620 |
| Processor serie | AMD A |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 2,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7470 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 36,78 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 26,95 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DT.SLHEH.004 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 4 december 2012 |