Acer Aspire X3470
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A6-3620 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A6-3620 |
| Processor serie | AMD A |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,1 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 2,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| eSATA | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 6450 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 36,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 27 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PT.SHKE2.030 | |
| EAN | 4717276849023 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 18 januari 2012 |