Acer Aspire X3475 (DT.SKJEH.002)
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | AMD A10-5700 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7660D |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | AMD A10-5700 |
| Processor serie | AMD A |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 7 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7660D |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 38,32 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 27,65 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DT.SKJEH.002 | |
| EAN | 4712196313814 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 18 december 2012 |