Acer Aspire X3810
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Duo E6300 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel GMA X4500 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 22 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Duo E6300 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 8 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Type videokaart | Intel GMA X4500 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 22 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | 9O.OYF7Z.TAP | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 juni 2009 |