Acer Aspire X3810
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Pentium E5200 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel GMA X4500 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 320 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Pentium E5200 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G43 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 9 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel GMA X4500 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 320 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 35,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 26,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | 98.ONF7Z.H7P | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 juli 2009 |