Acer Aspire X3810
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Pentium E5400 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4350 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 22 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Pentium E5400 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processorkloksnelheid | 2,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G43 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 9 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4350 |
| Losse videokaart - Geheugen | 512 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 35,2 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 26,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 22 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | 9O.O7F7G.TYN | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 december 2009 |