Acer Aspire X3960 (Core i5 2300)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 2300 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 405 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 2300 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,1 GHz |
| Processorkoeler | Cooler Master OEM |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Aantal modules | 3 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Moederbord - Form factor | Mini ITX |
| Processor socket | Socket 1155 |
| Chipset | Intel H67 |
| PCI-Express x16 totaal | 1 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 1 |
| PCI-Express x1 vrij | 1 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Geheugenslots vrij | 1 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| PATA totaal | 0 |
| PATA vrij | 0 |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 10 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
| PS/2 | 2 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 405 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | nVidia Geforce 405 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Western Digital WD10EARS |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | Losse disks |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | Hitachi LG GH60N |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | Lite-On |
| Continu vermogen | 300 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 38 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 26,9 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 1 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 1 |
| 3,5 inch intern vrij | 1 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 5 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Acer SK-9611 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | Acer MS 11200.080 |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PT.SFFE2.072 | |
| EAN | 4717276325442 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 21 april 2011 |
De problemen met Sandy Bridge zijn voorbij. Tijd voor een systeemtest met systemen vanaf ¤ 499 tot ¤ 2000.
4 mei 2011 06:00