Acer Aspire X3990 (DT.SGKEK.016)
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i3 2100 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2000 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i3 2100 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 9 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2000 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 750 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 36,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 27 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | DT.SGKEK.016 | |
| EAN | 4712196097455 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 augustus 2012 |