Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 12400 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 730 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
Algemeen
| Type systeem | Desktop |
Processor
| Type processor | Intel Core i5 12400 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,4 GHz |
Geheugen
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
Externe aansluitingen
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Bluetooth |
Netwerk
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
Videokaart
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 730 |
| HDMI-uitgang |
Audio
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
Opslag
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
Voeding
| Continu vermogen | 180 W |
Behuizing
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 33 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 29,5 cm |
Beeldscherm
| Inclusief monitor |
Software
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
Productcodes
| SKU | DT.BHWEH.00H | |
| EAN | 4710886996880 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 juli 2022 |