Acer Aspire XC-1780 I5208
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 13400 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 730 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 13400 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 730 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 180 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 33 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 29,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| SKU | DT.BK8EH.00G | |
| EAN | 4711121317019 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 22 juni 2023 |