Acer Aspire XC-1780 I5400
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 13400 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 13400 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Bluetooth |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 33 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 29,5 cm |
| SKU | DT.BK8EH.001 | |
| EAN | 4711121361432 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 april 2023 |