Acer Aspire XC-230 A3790
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A8-7410 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 0 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD A8-7410 |
| Processor serie | AMD A |
| Processorkloksnelheid | 2,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 41,94 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 29,16 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 0 inch |
| Touchscreen |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| SKU | DT.B60EH.003 | |
| EAN | 4713883255219 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 november 2017 |