Acer Aspire XC-886 I3810 NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,6 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 3 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics 630 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | M.2 |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 33 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 29,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| SKU | DT.BDDEH.002 | |
| EAN | 4710180534733 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 november 2019 |