Acer Aspire Z1-621 I6020T
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Celeron N3000 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Celeron N3000 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,16 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 2,66 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 3 |
| Bluetooth |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 52,6 cm |
| Afmetingen - Diepte | 3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 34,2 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | DQ.SYQEH.002RET, DQ.SYQEH.002 | |
| EAN | 4713147924851 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 april 2015 |