Acer Aspire Z3-105 (DQ.STFEH.002)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | All-in-One |
| Processor serie | AMD A |
| Processorkloksnelheid | 1,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 57,26 cm |
| Afmetingen - Diepte | 5,41 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 44,39 cm |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DQ.STFEH.002 | |
| EAN | 4713147006588 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 20 augustus 2013 |