Acer Aspire Z3770 (PW.SHNE2.007)
| Type processor | Intel Pentium G620 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | Intel Pentium G620 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processorkloksnelheid | 2,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H61 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| D-Sub uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 53,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 5,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41,4 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PW.SHNE2.007 | |
| EAN | 4717276896690 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 mei 2012 |