Acer Aspire Z5600 (E6300)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium E6300 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel GMA X4500HD |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium E6300 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel GMA X4500HD |
| D-Sub uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | 99.RYF9Z.TAN | |
| EAN | 4718235927189 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 september 2009 |