Acer Aspire Z5610-AIO E7500
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core 2 Duo E7500 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core 2 Duo E7500 |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,93 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G45 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| D-Sub uitgang | 1 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 250 W |
| Afmetingen - Breedte | 57 cm |
| Afmetingen - Diepte | 8,46 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 48,4 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | 99.6RF9P.HYN | |
| EAN | 4718235927288 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 1 november 2009 |