Acer Aspire Z5610-AIO Q8200
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core 2 Quad Q8200 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4670 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core 2 Quad Q8200 |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,33 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G45 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| eSATA | 1 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 4670 |
| Losse videokaart - Geheugen | 1.024 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Blu-ray lezen |
| Continu vermogen | 250 W |
| Afmetingen - Breedte | 57 cm |
| Afmetingen - Diepte | 8,46 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 48,4 cm |
| Cardreader |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23,6 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | 99.68FSK.HPM | |
| EAN | 4718235927493 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 1 november 2009 |