Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Type systeem | All-in-One |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 520 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
Algemeen
| Type systeem | All-in-One |
Processor
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
Geheugen
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
Moederbord
| Geheugenslots totaal | 2 |
Externe aansluitingen
| eSATA | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Bluetooth |
Netwerk
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
Videokaart
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 520 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
Opslag
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
Optische drive(s)
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
Behuizing
| Afmetingen - Breedte | 56,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 5,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 56,5 cm |
| Cardreader |
Beeldscherm
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Webcam |
Invoerapparaten
| Inclusief muis en toetsenbord |
Software
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
Productcodes
| SKU | PW.SHME2.025 | |
| EAN | 4717276836924 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 13 maart 2012 |