Acer Aspire Z5801-H67 (PW.SGBE2.141)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2400S |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 520 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 24 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i5 2400S |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| eSATA | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 520 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Blu-ray lezen |
| Continu vermogen | 250 W |
| Afmetingen - Breedte | 59,6 cm |
| Afmetingen - Diepte | 52,9 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 5,6 cm |
| Cardreader |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 24 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PW.SGBE2.141 | |
| EAN | 4717276865696 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 februari 2012 |