Acer Aspire Z5801 (PW.SGBE2.048)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 530 |
| Scherm - Afmeting (inch) | 24 inch |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 2,8 GHz |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| eSATA | 1 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GT 530 |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Blu-ray lezen |
| Afmetingen - Breedte | 59,6 cm |
| Afmetingen - Diepte | 5,6 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 59,6 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 24 inch |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| SKU | PW.SGBE2.048 | |
| EAN | 4717276549282 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 februari 2012 |