Acer Aspire ZC-105 (DQ.SS1EH.001)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 19,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Processor serie | AMD E |
| Processorkloksnelheid | 1,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 49,29 cm |
| Afmetingen - Diepte | 5,87 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 39,71 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 19,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DQ.SS1EH.001 | |
| EAN | 4713147006601 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 oktober 2013 |