Acer Aspire ZS600 (DQ.SLTEK.020)
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i3 3220 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Core i3 3220 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 3,3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 2500 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 56,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 5,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 43,5 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DQ.SLTEK.020 | |
| EAN | 4712196689643 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 juli 2013 |