Acer Predator 17 G5-793-59X3
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Core i5 6300HQ |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.256 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 17,3 inch |
| Besturingssysteem | Linux |
| Type processor | Intel Core i5 6300HQ |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processorkloksnelheid | 2,3 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| Aantal USB 3.1 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 42,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 32,15 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 3,97 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 17,3 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Linux |
| SKU | NH.Q1HEV.001 | |
| EAN | 4713392934681 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 november 2016 |