Acer Predator G3-605 (DT.SQYEH.048)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 4460 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 745 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.024 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i5 4460 |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 3,2 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | SK Hynix HMT451U6AFR8C |
| Moederbord - Merk / Productnaam | Acer OEM |
| Moederbord - Form factor | Micro ATX |
| Processor socket | Socket 1150 |
| PCI-Express x16 totaal | 1 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 2 |
| PCI-Express x1 vrij | 2 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 4 |
| Geheugenslots vrij | 2 |
| SATA 300 totaal | 3 |
| SATA 300 vrij | 0 |
| SATA 600 totaal | 1 |
| SATA 600 vrij | 1 |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| PS/2 | 2 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Atheros AR5B22 |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 745 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Geforce GTX 745 4GB DDR3 |
| Losse videokaart - Geheugen | 4.096 MB |
| GPU kloksnelheid | 1.033 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 3 |
| Audio chip / Geluidskaart | Realtek ALC662 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.024 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 24 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Kingston SMS151S324G |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 24 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 2 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 2 - Merk / Productnaam | Western Digital WD10EZEX |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | Hitachi LG GT90N |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | FSP FSP500-50AAGA |
| Continu vermogen | 500 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | Acer Aspire Z |
| Afmetingen - Breedte | 18,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 40,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 44 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 1 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 1 |
| 3,5 inch extern vrij | 1 |
| 3,5 inch intern totaal | 2 |
| 3,5 inch intern vrij | 1 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 4 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Acer SK-9626 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | Acer SM-9023 |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | DT.SQYEH.048 | |
| EAN | 4713147415298 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 juli 2014 |
Acer Predator: die naam klinkt krachtig, de prijs van onze testuitvoering klinkt met 799 euro ook best aantrekkelijk. De grote vraag: krijg je voor dat geld ook waar voor je geld én doet hij zijn krachtige naam eer aan?
4 oktober 2014 15:00